HİZMETLERİMİZ

Bakım Onarım Hizmetleri

Sistem gereksinimlerinizin karşılanması aşamasın

 

 

 

 

 

Bant Ekleme Sistemleri

Konveyör Sistemlerine Yönelik Ağır Sanayi, Hafif Sanayi Bant Ekleme Sistemleri İle Hizmet Vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

Konveyor Sistemleri

Ağır Sanayi, Hafif Sanayi, Lojistik Sektörü, Ayrıştırma, Depolama Sistemleri Ağır Sanayi:Maden Endüstürisi,Taş, Mermer Ocakları, Ormancılık Endüstürüisi, Demir, Çelik Endüstürisi Hafif Sanayi:Fabrika Üretim Hatları, Plastik, Kağıt, Metal Tesisleri Lojistik Sektörü: Havalimanı, Depo, Antrepo, Tekstil Sanayi, Yükleme, Boşaltma Hatları Sorter Sistemleri:Bakım Onarım Depolama Sistemleri:Sabit, Seyyar Konveyör Hatları, İstifleme Alanları Kurulumu, Yenileme Alanların da Konveyör Sistemleri Bakım Onarım, Montaj Tesis Bakım Onarım Hizmetleri Vermekteyiz.

 

 

 

 

 

Projelendirme Hizmetleri

Endüstüri, Lojistik Sektörü, Depolama, Kargolama, Ayırma(Sorter)Sistemleri Alanın da Piyasa,Pazar araştırmaları ile size en uygun sistemin bulunması istenilen nitelikler,marka,model tercih edilen firmalar veya bizim tercih ettiğimiz alanın da uzman projeleri ile sektöre yeni soluklar katan firmalar ile uygun fiyat maksimum verimlilik aşamasın da danışmanlık hizmeti montaj öncesi ve montaj sonrası servis hizmetleri ile tam müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

 

 

 

 

Servis Hizmetleri

7/24 Servis Hizmeti 7/24 Türkiye geneline hizmet için kurduğumuz ACİL ÇAĞRI Hattı ile maksimum 2 iş gününde yerinde servis garantisi ile hizmet vermekteyiz. ACİL ÇAĞRILAR için sitemizde bulunan iletişim formu ile 7/24 0506 415 0380 Numaralı ACİL ÇAĞRI Hattından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Vulkanizasyon Pres

PVC, Plastik konveyör bantları sıcak pres kaynak ile ekleme hizmetleri vermekteyiz. Vulkanizasyon Pres yöntemi ile Plastik,PVC konveyör bantlarının isıl işlem uygulanarak birbirlerine eklenmesi işlemidir en son teknoloji makinalarımızla uzun süreler problemsiz üretim hatları için hizmet vermekteyiz.